Dětské pískoviště

11.02.2018

Dětské pískoviště složené z kulatiny, vhodné do každého počasí. 

Bezpečí pro vaše dítě

Pískoviště od nás je složeno tak aby se Vaše dítě o žádnou vadu nezranilo. Veškeré hrany jsou zakulaceny a spoje zakryty plastovou krytkou. Každá z kulatin má v sobě uvolňovací řez, který zabraňuje tvorbě výsušných trhlin. Pískoviště má dno ze tkané textilie, čímž je zaručena propustnost vody a tím pádem nezůstává voda v pískovišti. Pokud přidáte víko z polykarbonátu nebo síť včetně gumolana, máte zaručeno, že pískoviště zůstane netknuté, ikdyž si tam Vaše ratolesti nebudou hrát.

Složení:

Toto pískoviště složíte pohodlně sami, lehce rozebíratelná konstrukce. Vzhledem k masivní konstrukci je zaručena dlouhá životnost. Jako materiál je použit frézovaná palisáda o průměru 12 cm, na která je použita vakoutlaková impregnace. Je samozřejmě možno připravit jiné rozměry a provedení. S naší konzultací je možné na zahradě připravit kompletní zahradní dětské hřiště s prolézačkami a sítěmi.

Dětské pískoviště od nás zaručí, že se děti už nebudou na Vaší zahradě nudit.

Pískoviště je složeno ze 12 kusů palisád, 4 kusů svorníků, 8 kusů matek, 8 kusů podložek, 4 kusů krytek, 3 - 6 kusů půlpalisád na sezení pro maminky a dle výběru zakrývací síť.