ÚDRŽBA ZAHRAD, TRÁVNÍKŮ A ZELENĚ

ÚDRŽBA ZAHRAD A VEŘEJNÉ ZELENĚ

Údržba zahrad je jednou z našich hlavních činností. Nabízíme komplexní celoroční péči, ale i jednorázové práce. Termíny provádění prací vždy přizpůsobujeme přáním a požadavkům zákazníka tak, abychom pokud možno nenarušovali jeho soukromí. Samozřejmostí je pro nás dodržování smluvených termínů, úklid pracoviště a slušné chování. Před začátkem sezóny předkládáme zákazníkovi plán údržby včetně položkových cen. Během roku se pak řídíme schváleným harmonogramem, který může být po vzájemné dohodě průběžně upravován dle aktuálních požadavků nebo počasí. V případě potřeby předkládáme návrhy na provádění dalších prací včetně cenových nabídek.

Nabízíme jednorázové i trvalé smluvní údržby veřejných ploch. Jedná se především o veřejné parky a zelené plochy, zeleň firemních areálů, restaurací, hotelů apod.

Žádná ze zahrad není na 100 % bezúdržbová. Pořád existuje něco co je třeba přistřihnout, posekat či zmladit. Proto jsme tu my. Nabízíme Vám ty to práce:

Údržba trávníků - o trávník je třeba pečovat celoročně a to bez výjimek. Nabízíme Vám kvalitní sezónní péči o Váš trávník. 

  • Vertikutace - Odstranění plsti a provzdušnění vrchní vegetační vrstvy trávníku
  • Sézonní hnojení - jedná se o účinné použití trávníkových hnojiv, který zajistí hustý, zdravý a vitální trávník.
  • Kosení/sečení - Sečení zavisí na ročním období a meteorologických podmínkách. Samozřejmě pravidelné a časté sekání zaručuje lepší životaschopnost trávníku

Řez živých plotů - provádíme řez živých plotů, pomocí motorových plotostřihů, ručních nůžek a teleskopických nůžek a plotostřihu. Díky tomu zajistíme, že bude skvěle vypadat jakýkoliv živý plot. 

Řez ovocných stromů - potřebujete zmladit, ořezat či zkrátit ovocný strom? Jsme tu pro Vás!

Úprava okrasných výsadeb - zvládneme zkrotit přerostlé a nevzhledné výsadby.

Nebráníme se jakýmkoliv výzvám, cokoli potřebujete, splníme to dle Vašeho přání!